Szukamy wolontariuszy


„Jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu, w otoczeniu ludzi pełnych pasji. Zarażają miłością do balonów” napisała nam kiedyś jedna z osób biorąca udział w naszym wolontariacie. Ta sama wolontariuszka dziś potwierdziła udział w tegorocznej edycji Balonowego Pucharu Leszna  ;)Parę lat temu decyzja o wolontariacie była dla nas eksperymentem. Dziś cieszymy się, że tyle osób z taką chęcią wraca do naszego świata, a ci najbardziej wytrwali zasilają szeregi ekip balonowych.

Balony to najpiękniejszy sport na świecie, łączący wielu niesamowitych, pełnych pasji ludzi z całego świata. Jeśli masz ochotę być częścią tej barwnej, balonowej przygody, poznać nasz sport od podszewki, czas najwyższy byś zgłosił się do nas. Niezbędny zestaw to budzik, gumiaki i dobry nastrój  :) Szukamy ludzi miejscowych, chętnych do pracy w zespołach pomiarowych. 

05-09. września, 27. Balonowy Puchar Leszna, mile widziana (aczkolwiek nie wymagana) znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Nie możemy zaoferować noclegu ani zapłaty, ale wikt, bankiet oraz gadżety balonowe gwarantowane :)

Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub przez maila: zosiaprawicka@wp.pl